Контакт: +389 (2) 609 21 91 | +389 (78) 286 406 (и Viber)
ул. Леринска2, 1000 Скопје, Видете ја мапата

Нурнете во загреан јакузи

Гарден Спа Бутик хотелот ве кани на врвно доживување во еден ден да се нурнете во затворениот загреан јакузи, да се одморите на топлите мозаик лежалки, а потоа да влезете во турската бања или во финската сауна кои се дел од содржините во спа центарот на хотелот. За оние гости кои во студените зимски денови имаат посебен афинитет кон природата, нудиме релаксирачка винска масажа и освежителен третман на лицето со специјални вински креми за вински пилинг и винска маска, кои даваат моментален резултат. Дополнителен предизвик е разгалувањето со шампањско, јагоди со шлаг и белгиски фини чоколадни радости.
Цената на ова незаборавно искуство е 1.500 денари.

Посебен додаток на севупното врвно доживување е капење во вино во јакузи и винска масажа. Се за 2.000 денар

Offer 2

home bottom banner wine
GardenSpa
ГарденСпа Бутик Хотел
ул. Леринска 2, 1000 Скопје, Македонија
Телефон: +389 (2) 609 21 91 ; +389 (2) 609 21 92 ; +389 (78) 286 406 (и Viber)
E-mail: info@gardenspa.com.mk
© 2014 GardenSpa Hotel. All rights reserved