Контакт: +389 (2) 609 21 91 | +389 (78) 286 406 (и Viber)
ул. Леринска2, 1000 Скопје, Видете ја мапата

Романтична понуда за денот на вљубените

Совршена прилика да споделите незаборавни романтични моменти за Денот на вљубените и Денот на виното (14. февруари) во хотелот Гарден Спа.

Ноќевање за две лица во делукс апартман со џакузи, со шише шампањско или врвно вино од реномираната винска визба Попова кула, и микс од апетисани, јагоди со шлаг и фини белгиски чоколадни задоволства како наш прилог за вашето уживање. На неограничено располагање ви стои нашиот спа центар (мега џакузи, турска бања, финска сауна, топли лежалки, масажи...). Со вклучен појадок.

Романтична понуда за денот на вљубените

Искористете ја оваа зашеметувачка шанса за само 6,990 денари.
Или пак ноќевање за две лица во премиум апартман за 6,390 денари,
но и ноќевање за две лица во кингсајз соба за 4,990 денари.

Доколку пак сакате да си поминете романтично и здраво за денот на вљубените, направете го тоа со Тандем масажа (за двајца, 45мин.) со ароматерапија за отварање на сите сетила и со врвни мали задоволства (јагоди со шлаг, белгиски чоколади, пенливо вино...), а за продолжено и уникатно доживување на 90 минутно располагање ви стои нашиот спа центар (мега џакузи, турска бања, финска сауна, топли лежалки, масажи...).

Велигден 2015
Сето тоа чини 2.990 денари за двајца.

Повеќе информации на рецепцијата на хотелот на тел. (02) 6092 191 или на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

home bottom banner wine
GardenSpa
ГарденСпа Бутик Хотел
ул. Леринска 2, 1000 Скопје, Македонија
Телефон: +389 (2) 609 21 91 ; +389 (2) 609 21 92 ; +389 (78) 286 406 (и Viber)
E-mail: info@gardenspa.com.mk
© 2014 GardenSpa Hotel. All rights reserved