Контакт: +389 (2) 609 21 91 | +389 (78) 286 406 (и Viber)
ул. Леринска2, 1000 Скопје, Видете ја мапата

НОВО ВО ГАРДЕН СПА: ДЕТОКС - АНТИЦЕЛУЛИТЕН ТРЕТМАН

Целулитот е деформитет кај секоја жена кој e предизвикан од зголемени маснотии и токсини во внатрешниот дел на кожата. Настанува како последица од недостиг на циркулација во поткожното ткиво.

Правилната борба и превентива против целулитот е лекување преку исхрана, со вежбање и со масажи.

Препуштете се на нашиот тим на специјалисти да се погрижи за вашето здравје.

Ви го препорачуваме нашиот антицелулитен-детокс третман. Отстранете ги токсините и задржаните течности во вашето тело.

ДЕТОКС - АНТИЦЕЛУЛИТЕН ТРЕТМАН

ЛИMФНА ДРЕНАЖА

Сауна и детокс џус - наша оригинална и проверена рецептура: 500 ден.

АНТИЦЕЛУЛИТНА МАСАЖА

Сауна, парна бања, пилинг на тело, детокс џус: 1.000 ден.

БОДИ ВРАПИНГ МАСАЖА

Сауна, парна бања, пилинг на тело, детокс џус, боди врапинг: 1.500 ден.

Закажување на термин за новите третмани можете да направите на (02) 609 21 91 или на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

home bottom banner wine
GardenSpa
ГарденСпа Бутик Хотел
ул. Леринска 2, 1000 Скопје, Македонија
Телефон: +389 (2) 609 21 91 ; +389 (2) 609 21 92 ; +389 (78) 286 406 (и Viber)
E-mail: info@gardenspa.com.mk
© 2014 GardenSpa Hotel. All rights reserved