Контакт: +389.70.376643 | +389.2.6092191
ул. Леринска2, 1000 Скопје, Видете ја мапата

Нурнете во загреан базен со џакузи

Гарден Спа Бутик хотелот ве кани на врвно доживување во еден ден да се нурнете во затворениот загреан базен со џакузи, да се одморите на топлите мозаик лежалки, а потоа да влезете во финската сауна кои се дел од содржините во спа центарот на хотелот. За оние гости кои во студените зимски денови имаат посебен афинитет кон природата, нудиме релаксирачка винска масажа и освежителен третман на лицето со специјални вински креми за вински пилинг и винска маска, кои даваат моментален резултат.

bazen

home bottom banner wine
GardenSpa
ГарденСпа Бутик Хотел
ул. Леринска 2, 1000 Скопје, Македонија
Телефон: +389.70.376643 | +389.2.6092191 | +389.2.6092192
E-mail: info@gardenspa.com.mk
© Garden Spa Hotel. All rights reserved