Контакт: +389.70.376643 | +389.2.6092191
ул. Леринска2, 1000 Скопје, Видете ја мапата

Романтична понуда за денот на вљубените

Совршена прилика да споделите незаборавни романтични моменти за Денот на вљубените и Денот на виното (14. февруари) во хотелот Гарден Спа.

Ноќевање за две лица во делукс апартман со џакузи, со шише шампањско или врвно вино од реномираната винска визба Попова кула, и микс од апетисани, јагоди со шлаг и фини белгиски чоколадни задоволства како наш прилог за вашето уживање. На неограничено располагање ви стои нашиот спа центар (мега џакузи, турска бања, финска сауна, топли лежалки, масажи...). Со вклучен појадок.

Романтична понуда за денот на вљубените

Доколку пак сакате да си поминете романтично и здраво за денот на вљубените, направете го тоа со Тандем масажа (за двајца, 60мин.) со ароматерапија за отварање на сите сетила, а за продолжено и уникатно доживување на 120 минутно располагање ви стои нашиот спа центар (базен со џакузи, финска сауна, топли лежалки, масажи...).

Велигден 2015

Повеќе информации на рецепцијата на хотелот, на телефонскиот број 00389.2.6092.191 или на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

home bottom banner wine
GardenSpa
ГарденСпа Бутик Хотел
ул. Леринска 2, 1000 Скопје, Македонија
Телефон: +389.70.376643 | +389.2.6092191 | +389.2.6092192
E-mail: info@gardenspa.com.mk
© Garden Spa Hotel. All rights reserved