Контакт: +389 (2) 609 21 91 | +389 (78) 286 406 (и Viber)
ул. Леринска2, 1000 Скопје, Видете ја мапата

Генерациски собири во Гарден Спа

Патиштата во животот не водат во разни правци, но остануваат врските со генерациските другари. Споделете ги приказните и спомените од вашите школски денови во опуштена и позитивна атмосфера, со совршена кетеринг услуга и врвни вина, и ставете го и овој генерациски собир во споменарот на најубавите настани со најсаканите од вашата генерација.

Reunion

Повеќе информации за нашите идеи и понуди за ваков групен настан на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или на т. (02) 609 21 91.home bottom banner wine
GardenSpa
ГарденСпа Бутик Хотел
ул. Леринска 2, 1000 Скопје, Македонија
Телефон: +389 (2) 609 21 91 ; +389 (2) 609 21 92 ; +389 (78) 286 406 (и Viber)
E-mail: info@gardenspa.com.mk
© 2014 GardenSpa Hotel. All rights reserved